Evaluační systém

CÍL: OVĚŘOVAT A ZLEPŠOVAT KVALITU VEŠKERÉ ČINNOSTI VČETNĚ PODMÍNEK ŠKOLY

To, co dělám, je prospěšné dětem?
Bude to prospěšné školce?
Bude to prospěšné zaměstnancům?

Sledovat a porovnávat funkčnost TVP vzhledem k požadavkům RVP .1 krát za tři měsíce sledovat a hodnotit kvalitu práce pedagogických pracovníků školy, kontrolní a hospitační činnost, hodnocení na pedagogických poradách, provádět zápisy z pedagogických porad, sledovat a hodnotit kvalitu práce provozních zaměstnanců, kontrolní činnost, hodnocení na provozních poradách, provádět zápisy z provozních porad, průběžně sledovat a hodnotit podmínky materiální, hygienické, personální, podmínky psychohygienické, organizaci a provoz školy, podmínky pro zajištění bezpečnosti a zdraví dětí, závěrečné roční hodnocení ŠVP, hodnocení spolupráce s jinými institucemi, hodnocení spolupráce s rodiči, hodnocení vlastní práce - ředitelka, výroční zpráva kontrola dodržování vnitřních norem školy, pracovního a organizačního řádu školy, plnění pracovních náplní zaměstnanců školy.

TECHNIKY VYHODNOCOVÁNÍ

Záznamy o dětech, jejich hodnocení, vypracovávají učitelky v každé třídě- dle potřeby a vývoje dítěte od jeho nástupu do MŠ až po odchod do ZŠ ve speciálních třídách, hodnocení měsíční dle individuálních plánů, hodnocení tématických bloků, úpravy třídních vzdělávacích plánů, vypracovávají pani učitelky, po ukončení tématického bloku závěrečné hodnocení školního roku, celkové hodnocení ŠVP a třídních programů, úpravy a další zkvalitnění pro příští školní rok, třídní programy - zodpovídají p. učitelky. ŠVP a Výroční zprávu a hodnocení školy - zodpovídá ředitelka, hodnocení rodičů, forma dotazníků, respondenti anonymní, maximálně 7 otázek vyhodnocení, podněty pro další činnost, diskusní prostor na pedagogických poradách a provozních poradách, zavádění nových nápadů a námětů do praxe hospitační činnost ředitelka, paní učitelky.

7 x STOP

1. VÝHRŮŽKÁM