Mateřská škola Koníček Železný Brod, příspěvková organizace

Povinné předškolní vzdělávání

Helena Korecká  |   2242x  |  

Povinné předškolní vzdělávání se týká dětí, které dosáhly do 31. 8. pěti let od počátku školního roku a děti s odkladem školní docházky.

Povinná předškolní docházka je stanovena od 8.00 – 12.00 hod.

V případě nepřítomnosti dítěte v MŠ je třeba omluvit ho standardním způsobem - aplikace NAŠE MŠ, WhatsApp, telefonicky, email.

Žádáme Vás, dbejte na řádné omlouvání svých dětí. Děkujeme.

Povinnost předškolního vzdělávání není dána ve dnech školních prázdnin. Mladších dětí se povinné předškolní vzdělávání netýká, proto nemusíte děti omlouvat písemně.

Individuální vzdělávání dítěte - uskutečňuje se bez docházky do mateřské školy. Zákonný zástupce dítěte je povinen zajistit účast u ověření osvojování očekávaných výstupů v jednotlivých oblastech Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání v mateřské škole. Zákonný zástupce oznámí písemně v době zápisu, nejpozději do konce května, že se jeho dítě bude individuálně vzdělávat (formulář k vyzvednutí u ředitelky MŠ).

Povinné předškolní vzděláván trvá i ve školním roce, pro který byl dítěti povolen odklad povinné školní docházky a je ukončeno až začátkem plnění povinné školní docházky!

Grafika - podkova
Aktuality
Zveřejněno: 1.9.2023
Změna e-mail adresy MŠ
Mateřská škola Koníček Železný Brod, příspěvková organizace tímto sděluje, že ke dni 31.12.2023 bude ukončena platnost e-mailové adresy spec.mszb@volny.cz

S účinností od 1.1.2024 bude pro elektronickou komunikaci možné použít pouze e-mailovou adresu 
mskonicekzb@gmail.com

Zobrazit vše

Grafika - podkova
Kontakty

Mateřská škola Koníček Železný Brod, příspěvková organizace

Stavbařů 832,
468 22  Železný Brod
IČ: 70694991

778 493 489
mskonicekzb@gmail.com
t8ak4zx

Zobrazit kontakty a mapu

Grafika - podkova
Kalendář akcí

Dnes je 23. července 2024
a svátek má Libor.

Grafika - podkova
Anketa